Obsługa kadrowo placowa:
Pełny zakres usług płacowych,
Pełny zakres usług kadrowych,
Rozwiązujemy problemy z zakresu Prawa Pracy

Dla naszych klientów:
Pomagamy przy zakładaniu i rejestracji nowych firm
Rozliczamy dotacje i fundusze unijne
Pomagamy w otrzymaniu kredytów

Kompleksowa obsługa księgowa:
Prowadzimy Księgi Handlowe,
Obliczamy wszystkie obciążenia z tytułu ZUS, US, PFRON itp.,
Zapewniamy raportowanie, opiekę i konsultacje Księgowego,

Kancelaria Księgowa CTG Finance została wydzielona z Kancelarii Podatkowej ENTER, która działa na rynku księgowym od 1992 roku. Od początku działalności kładzie duży nacisk na to, by usługi księgowe i rachunkowe były świadczone profesjonalnie, a zarazem przyjaźnie. Naszym celem jest pomoc w osiągnięciu sukcesu przez naszych klientów. Wiedza w dziedzinie rachunkowości, kadr i podatków sprawia, że nasi klienci mogą koncentrować swe wysiłki wyłącznie na prowadzonej działalności. Działamy w Warszawie, jednak zachęcamy do poznania przygotowanej przez nas oferty również osoby spoza tego miasta, które są zainteresowane profesjonalną obsługą księgową.

Naszymi klientami są jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki cywilne, spółki komandytowe, spółki jawne, spółki partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki akcyjne, S.A. – giełdowa New Connect, wspólnoty mieszkaniowe, fundacje, przedstawicielstwa zagraniczne. Obsługujemy głównie firmy z Warszawy, choć mamy również klientów z innych regionów Polski. Zaufało nam już prawie 200 klientów. Ich pozytywne opinie są naszą najlepszą wizytówką, a także motorem do dalszego rozwoju w dziedzinie, jaką jest obsługa księgowa. Warszawa to miasto dużych potrzeb, na które odpowiadamy w stu procentach, zajmując się profesjonalną obsługą księgową.

Tworzymy kompetentny zespół, przygotowany do spełniania wysokich wymagań. Świadczymy usługi rachunkowe i księgowe w języku angielskim. Na bieżąco śledzimy zmieniające się przepisy prawne i podatkowe, pogłębiamy wiedzę oraz uczestniczymy w szkoleniach.

Kancelaria współpracuje z gronem radców prawnych, adwokatów i biegłych rewidentów. Posiada licencję Ministerstwa Finansów na świadczenie usług księgowych oraz w pełni odpowiada za swoją pracę. Jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności księgowo-doradczej. Jeżeli interesuje Państwa kompleksowa obsługa księgowa, Warszawa zaprasza do skorzystania z naszych usług. 

CTG Finance sp. z o.o.
ul. J.P. Woronicza 33 lok. 107
02-640 Warszawa
Tel: 22 408 89 38 

Partnerzy:

Współpracujemy z gronem radców prawnych, adwokatów i biegłych rewidentów. Posiadamy licencję ...

Zajmujemy się kompleksową obsługą wszystkich rodzajów firm. Prowadzimy księgowość pełną i uproszczoną ...

Jeśli zastanawiają się Państwo jakie elementy mają wpływ na wysokość opłat, poniżej znajduje się ...

Copyright © 2020 CTG Finance Księgowość i Podatki Warszawa.
English Call Now ButtonZADZWOŃ